top of page
muz.jpg

Co je lpg endermologie®

Unikátní patentovaná biostimulační technika LPG ENDERMOLOGIE® se využívá v odborné terapii již od roku 1986 a stále se vyvíjí ve spolupráci s nejlepšími světovými experty oborů fyzioterapie, dermatologie a estetické medicíny. To garantuje její cílený efekt s minimálním zdravotním rizikem pro kosmetické salony a estetická centra zaměřená na omlazení a zeštíhlení.
 

Výsledky LPG ENDERMOLOGIE® byly prokázány 148 odbornými studiemi-  LPG přístroje mají licenci FDA USA i CMDCAS certifikaci.

 

Profesionální přístroje LPG ALLIANCE M6® aktivují buňky kožní tkáně a obnovují jejich činnost unikátní patentovanou biostimulační metodou zvanou ENDERMOLOGIE® BODY - kombinace nastavitelného podtlaku (vakua) a řízeného „ROLL“ úchopu ošetřující hlavice pro cílenou terapii.

ENDERMOLOGIE® BODY vychází z principu fyzioterapeutických praktik, je to zcela neinvazivní a velmi příjemná péče pro klienty. LPG přístroj během jednoho ošetření působí na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém velmi efektivně.

Metodou ENDERMOLOGIE® se prokazatelně aktivuje lipolýza (štěpení tuků o 70%) a současně se obnovuje činnost fibroblastů (buňky mládí), kůži se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo pro přirozený anti-aging. ENDERMOLOGIE® nabízí efektivní a bezbolestný způsob léčby celulitidy, zpevnění a modelaci těla, odstraňování tuku v problémových partiích, lymfatické masáže pro ženy v menopauze a další ošetření „na míru“ klienta.

 

ENDERMOLOGIE® FACE – cílená biostimulace jemné pokožky (obličej a dekolt) pomocí speciální Ergolift hlavice aktivuje přirozenou tvorbu základních látek pro omlazení - nový vlastní kolagen, elastin a endogenní kyselina hyaluronová – viditelný efekt již po jednom ošetření.

Studiemi prokázáno: +80% kyseliny hyaluronové/ +46% elastinu/ +21% vyhlazení vrásek/ +23% zpevnění pokožky

bottom of page