top of page

    NAŠE SLUŽBY

BODY

LPG®   BODY :

Představujeme Vám revoluční kombinaci dvou technologií, která nabízí jedinečné výsledky a komplexní účinky na postavu díky spojení efektivní péče pro zeštíhlení a omlazení. Dokonalé spojení dvou patentovaných technologií LPG® – motorizovaný váleček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenční podtlak – umožňuje zcela nový způsob automatické aktivace kožní tkáně.

 • cílená eliminace lokalizovaného tuku

 • přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové

 • pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže

Nyní již nemusíte volit mezi hubnutím nebo omlazením! Motorizovaný váleček a motorizovaná klapka v kombinaci se sekvenčním podtlakem hloubkově stimulují a aktivují tkáň ve všech vrstvách, a umožňují tak ještě příjemnější a účinnější ošetření.

LPG cílená péče pro uvolnění dolních končetin. Metoda endermologie® je známá pro svůj drenážní účinek, aktivuje odvodnění, zrychluje tok v žilním a lymfatickém systému, mobilizuje vodu v těle a přináší okamžitou úlevu a komfort.

Nabízíme efektivní řešení, jak vaše pozadí zeštíhlit, vytvarovat a znovu využít jako přednost!  Již od 3. ošetření dochází k redukci celulitidy (67%*), pokožka je viditelně hladší a jemnější.

Nový přístroj CELLU M6 Alliance® odstraňuje odolný tuk z problematických partií a současně zpevňuje pokožku. 100% přirozená péče pro zeštíhlení a modelaci vaší postavy

LPG řešení pro těžké a bolavé nohy, oteklé kotníky a viditelné žíly! Terapeutická kůra LPG endermothérapie® při které dochází k šetrné mobilizaci tkání, obnově žilní mikrocirkulace a stimulaci lymfatického systému.

CELLU M6 Alliance® řeší problém celulitidy změkčením a uvolněním tkání, přitom obnovuje i tělní oběh pro podporu látkové výměny.

 

 

LPG®   FACE :

Endermologie® face: SKUTEČNÉ FITNESS VAŠÍ PLETI

Unikátní ošetření endermologie® face využívá patentované Ergolift™ ošetřující hlavice s mikro-motorkem pro podporu buněčné stimulace, která zajistí zvýšení přirozené produkce kyseliny hyaluronové až o 80%!

Anti-aging novinka patentovaná LpG©Endermologie® face využívá novou patentovanou Ergolift™ ošetřující hlavici s mikro-motorkem pro podporu buněčné stimulace, která se tak zvýší o 270% .

S přibývajícím věkem se zpomaluje buněčná aktivita, kterou inovovaná hlavice Ergolift™ umí povzbudit tím, že stimuluje pokožku mnoha různými způsoby v horizontální i vertikální úrovni.  

Nová endermologie® face nabízí více než 40 terapeutických protokolů včetně nové řady 10 minutových lokálních ošetření; rychlé a efektivní řešení problematických partií:

• horní obličejová část

• otoky a tmavé kruhy pod očima

• vrásky okolo očí

• kontury rtů

• obličejové kontury

• dvojitá brada

• krk

• Dekolt

• ruce

 

 

Péče endermologie® face má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Díky ošetření endermologie® face mohou profesionálové v oboru péče o krásu konečně efektivním způsobem pečovat o problematickou a stárnoucí pleť příjemným a bezpečným způsobem.
Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Endermologie® face dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již po jednom ošetření je prokázán viditelný efekt.
 
Endermologie® face je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.
 
Příjemná a relaxační endermologie® face je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.

 

LPG®   MEN:

Od 25 let se tělu začíná zpomalovat buněčný metabolismus, a to i přes zdravý životní styl a pravidelné fyzické aktivity. To má za následek urychlení ukládání tuků v určitých partiích.

I muži mají své dny v péči o své tělo - fitness pravidelný pohyb, vyvážená strava a LPG® cílená péče – u nás nabízíme LPG ošetření také pro muže – zeštíhlující, sportovní i relaxační LPG® masáže.

Tato ošetření jsou vždy hygienická, protože každý klient má svůj vlastní overal.

Speciálně pro muže mají LPG®  přístroje programy na relaxační a sportovní masáže (před zátěží na zahřátí svalů, po zátěži pro uvolnění), sportovní centra a kliniky využívají tyto přístroje na rychlou rehabilitaci poraněných svalů, klinické studie potvrzují o 50% rychlejší regeneraci svalu pomocí LPG přístroje – umíme :

 • formování postavy

 • zeštíhlení

 • tonizace pokožky

Vyzkoušejte např. :

 • Odstranění kruhů pod očima - REJUVENATING EYE LIFT  - Výsledky: vyhlazení povrchových vrásek, méně tmavých kruhů, 100% spokojenost se zmírněním otoků.

 • Liftingové ošetření - EXPERT FACIAL SLIMMING -Tato metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Všechna tato ošetření se provádí masážní hlavicí, jsou neinvazivní, bezbolestná a zároveň velice příjemná.Výsledky: zeštíhlení dvojité brady a spodní tváře

 • Cílená péče Body  – Výsledek : zhubněte tam, kde se Vám cvičením a dietou zhubnout nedaří

FACE
MEN
 • Ošetření celého těla 40 min

 • Ošetření obličeje 30 min

 • Programy pro muže 40 min

bottom of page